Muzika Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzika Forum

Pop, Rock, Metal, Rap, Folk, Narodno... Sve na jednom mestu :)
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Intervju sa Danijem Gvozdicem autorom hit klipova "Serbian Language Lessons"

Go down 
AuthorMessage
boogeyman
Admin
Admin
boogeyman


Број порука : 1353
Join date : 2009-07-16
Age : 28

Intervju sa Danijem Gvozdicem autorom hit klipova "Serbian Language Lessons" Empty
PostSubject: Intervju sa Danijem Gvozdicem autorom hit klipova "Serbian Language Lessons"   Intervju sa Danijem Gvozdicem autorom hit klipova "Serbian Language Lessons" I_icon_minitime21/12/2009, 15:42

WE: Ljudi širom Srbije gledaju tvoje video klipove i sigurna sam pitaju se “Ko je ovaj lik?”? :) Da li možeš da nam otkriješ tu misteriju? Gde se nalazi soba u kojoj snimaš sve svoje klipove?

D: Živim na Malibuu u Kaliforniji. A to ko sam zapravo ja još uvek pokušavam da otkrijem, kao i ljudi oko mene. Mogu ti dati milion fenomenalnih karakteristika čoveka koji bih voleo da postanem, ali u suštini ja sam samo uplašeni, nesigurni, smešni genije.




WE: Tvoje prezime je Grozdić. Da li je tvoje poreklo iz Srbije i da li si zbog toga želeo ceo svet da naučiš srpski preko svog “Gradual Reporta”?

D: Da, i majka i otac su mi iz Srbije, i to je razlog zašto sam uradio “Serbian Lessons” iako vrlo malo govorim srpski.


WE: Da li znaš da si popularan u Srbiji? Većina ljudi na internetu videlo je tvoje zanimljive klipove. Je l’ dobijaš neke fan mejlove?

D: Stvarno nisam znao za to. Ipak, nisam dobio nešto mnogo mejlova. Samo par u fazonu “super si, samo nastavi tako”, “mnogi si smešan”, “ima da te ubijem”… Znaš, sve ono uobičajeno…



WE: Da li znaš dosta o srpskoj kulturi i tradiciji?

DG: Da naravno, u Srbiju sam dolazio svakog leta od kad sam imao pet ili šest godina…

WE: Da li si čuo za neke od srpskih zvezda, da li si gledao nešto od naše kinematografije?

DG: Ima ih toliko, ali ne bih voleo da imenujem samo par, a neke da zaboravim. Ovog leta ću doći u Srbiju i to u avgustu mesecu, i voleo bih da neke od njih upoznam uživo. Nagovestiću vam koga bih voleo da upoznam samo time da ja odlično igram tenis!



WE: Neki ljudi su se pobunili tvrdeći da tvoji izveštaji predstavljaju Srbe kao nepristojne ljude koji konstantno psuju. Da li misliš da si predstavio Srbe u pravom svetlu?

DG: Slažem se da sam možda negde bio pregrub, ali bilo je jako zabavno i šta da radim ako je to nekim ljudima smešno. Jedina šala koja ne treba da se ispriča je ona koja će se sakriti od onoga kome je upućena. Mislim da i Srbi umeju da se smeju na svoj račun, ukoliko je zasta dobra fora.

WE: Tvoji klipovi “Gradual Report” bave se različitim stvarima, ipak tvoje lekcije srpskog jezika “Serbian Lessons” su najgledaniji klipovi. Da li će to uticati na tvoj dalji rad?

DG: Sigurno ću napraviti još video klipova sa srpskim jezikom, a možda osnujem i poseban kanal “Serbian Lessons”.

WE: Da li si trenutno u vezi?

DG: Ne , ja sam super-zauzet i švorc. Tako da nemam ni vremena ni para koje bi jedna devojka podrazumevala… Tako da…


WE: Koliko često dolaziš u Sriju?

DG: Da, dolazim svakog meseca u Novi Sad gde imam rođake. Tako će biti i ove godine, a nadam se da ću upoznati i nove ljude, ako sam već postao takva internet zvezda.

WE: Šta još radiš pored Gradual Reporta? Da li je to tvoja glavna preokupacija?

DG: Da, i jako sam srećan što to može da mi plati račune, telefon, internet… Inače živim u gostinskoj kući nekih bogataša, kojima ne plaćam kiriju, tako da nije mi neophodno mnogo novca za život…

WE: Šta bi nam poručio?

DG: Srbija je jedna od najlepših zemalja na svetu! Imate mnogo lepe žene i jeb**o najviše muškarce koje sam video u svom životu. Nikad ne zaboravite odakle potičete, ali nemojte se plašiti da se nekad i promenite i oprostite i jednostavno nastavite dalje

:P
Back to top Go down
http://folkdown.ace.st/
 
Intervju sa Danijem Gvozdicem autorom hit klipova "Serbian Language Lessons"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Avril Lavigne Serbian Bandaids
» Akon zeli da vidi tvoj "Beautiful" video
» UNIJA*RASTA "KASETA" -spremni za leto?!
» Harry Potter "Polukrvni Princ"
» Pamela:" Doci cu i u Srbiju"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Muzika Forum :: Muzika i poznati :: Music World News-
Jump to: