Muzika Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzika Forum

Pop, Rock, Metal, Rap, Folk, Narodno... Sve na jednom mestu :)
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pamela:" Doci cu i u Srbiju"

Go down 
+3
...
Ruki
boogeyman
7 posters
AuthorMessage
boogeyman
Admin
Admin
boogeyman


Број порука : 1353
Join date : 2009-07-16
Age : 28

Pamela:" Doci cu i u Srbiju" Empty
PostSubject: Pamela:" Doci cu i u Srbiju"   Pamela:" Doci cu i u Srbiju" I_icon_minitime23/7/2009, 12:47

starleta obećala
Pamela: Doći ću i u Srbiju


Planiram da kupim apartman u Pržnu, Crna Gora je prava država sa kojom bi trebalo da poslujem, zemlja je prelepa. Zaljubila sam se u Crnu Goru - priča Pamela Anderson, seksepilna holivudska glumica koja je na Crnogorskom primorju provela protekla četiri dana obilazeći lokacije na kojima će "Atlas grupa" graditi ekološke hotele u koje ona planira da uloži novac.

Kada su čuli za njen dolazak na jadransku obalu, mnogima nije bilo jasno zašto će Pamela, uprkos svetskoj finansijskoj krizi, uložiti baš u Crnu Goru, i to u ekološke hotele.
- Mediteranska obala je predivna i ne vidim kako mogu da izgubim. Ne znam kada su tačno ekološki principi postali moja sfera interesovanja. Imam omiljene arhitekte, svi moji stanovi se trenutno rekonstruišu, smatram da mogu mnogo da doprinesem da bude seksi i fino i ekološko. To mi je veoma zabavno - objašnjava Pamela koja za sada ima nekretnine u Kanadi i Abu Dabiju, ali trenutno živi u prikolici. Američki mediji već nedeljama pišu da je bankrotirala.
- Nije Pamela bankrotirala i ja to mogu da vam potvrdim - ubacio se u priču njen menadžer Piter Ašer.


Posetiću i Srbiju
- Nisam bila u Srbiji, ali sam čula divne stvari o toj zemlji. Imam prijatelje iz tog dela sveta, planiram da posetim Srbiju i radujem se tome - priča Pamela.
Back to top Go down
http://folkdown.ace.st/
Ruki
Admin
Admin
Ruki


Број порука : 588
Join date : 2009-07-14
Age : 29
Локација : Serbia

Pamela:" Doci cu i u Srbiju" Empty
PostSubject: Re: Pamela:" Doci cu i u Srbiju"   Pamela:" Doci cu i u Srbiju" I_icon_minitime23/7/2009, 17:07

OMG!! ne znam sto li toliko voli CG... ahhaah! ali oky.. nemam nista protiv.. nisam nacionalicta :))

Nego.. lepo je to sto od nekog cujes da se i o nama prica lepo! Pa makar to bila i Pamela..:))
Back to top Go down
...
Muzikalan
avatar


Број порука : 229
Join date : 2009-07-23

Pamela:" Doci cu i u Srbiju" Empty
PostSubject: Re: Pamela:" Doci cu i u Srbiju"   Pamela:" Doci cu i u Srbiju" I_icon_minitime23/7/2009, 17:14

dosla je, ja msm...i Blaza se slikao sa njom na aerodromu...xDDD
Back to top Go down
http://robertpattinson1986.forumotion.net/
boogeyman
Admin
Admin
boogeyman


Број порука : 1353
Join date : 2009-07-16
Age : 28

Pamela:" Doci cu i u Srbiju" Empty
PostSubject: Re: Pamela:" Doci cu i u Srbiju"   Pamela:" Doci cu i u Srbiju" I_icon_minitime23/7/2009, 17:33

meni je potpuno antipatiqs
Back to top Go down
http://folkdown.ace.st/
T-Swizzle
Regularan član
T-Swizzle


Број порука : 60
Join date : 2009-07-21
Age : 29
Локација : My world :)

Pamela:" Doci cu i u Srbiju" Empty
PostSubject: Re: Pamela:" Doci cu i u Srbiju"   Pamela:" Doci cu i u Srbiju" I_icon_minitime23/7/2009, 21:19

Ahh,znam da je bila u CG,jer sam inace ja iz CG,'naaaaaci na RTV Atlas je 24h bila ona -.-
A ovamo su svi trackarali oko nje samo zvijezde s neba sto joj nisu skidali xD
Neka joj je srecan put xPP
Back to top Go down
*_Crazy Girl_*
Regularan član
*_Crazy Girl_*


Број порука : 120
Join date : 2009-12-21

Pamela:" Doci cu i u Srbiju" Empty
PostSubject: Re: Pamela:" Doci cu i u Srbiju"   Pamela:" Doci cu i u Srbiju" I_icon_minitime21/12/2009, 01:51

T-Swizzle wrote:
Ahh,znam da je bila u CG,jer sam inace ja iz CG,'naaaaaci na RTV Atlas je 24h bila ona -.-
A ovamo su svi trackarali oko nje samo zvijezde s neba sto joj nisu skidali xD
Neka joj je srecan put xPP
Back to top Go down
ExtazA
Admin
Admin
ExtazA


Број порука : 1225
Join date : 2009-07-13
Age : 31
Локација : Kovin

Pamela:" Doci cu i u Srbiju" Empty
PostSubject: Re: Pamela:" Doci cu i u Srbiju"   Pamela:" Doci cu i u Srbiju" I_icon_minitime21/12/2009, 02:06

Bila je Pamela u Srbiji :)
Back to top Go down
https://muzika-forum.forumsc.net
4 8 15 16 23 42
Početnik
avatar


Број порука : 20
Join date : 2009-07-14

Pamela:" Doci cu i u Srbiju" Empty
PostSubject: Re: Pamela:" Doci cu i u Srbiju"   Pamela:" Doci cu i u Srbiju" I_icon_minitime21/12/2009, 13:30

Ma sabanka
Back to top Go down
Sponsored content





Pamela:" Doci cu i u Srbiju" Empty
PostSubject: Re: Pamela:" Doci cu i u Srbiju"   Pamela:" Doci cu i u Srbiju" I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Pamela:" Doci cu i u Srbiju"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Britney Spears ne dolazi u Srbiju!
» Akon zeli da vidi tvoj "Beautiful" video
» Intervju sa Danijem Gvozdicem autorom hit klipova "Serbian Language Lessons"
» UNIJA*RASTA "KASETA" -spremni za leto?!
» Harry Potter "Polukrvni Princ"

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Muzika Forum :: Muzika i poznati :: Music World News-
Jump to: