Muzika Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzika Forum

Pop, Rock, Metal, Rap, Folk, Narodno... Sve na jednom mestu :)
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Pilerovi:Kupicemo stan!

Go down 
2 posters
AuthorMessage
ExtazA
Admin
Admin
ExtazA


Број порука : 1225
Join date : 2009-07-13
Age : 31
Локација : Kovin

Pilerovi:Kupicemo stan! Empty
PostSubject: Pilerovi:Kupicemo stan!   Pilerovi:Kupicemo stan! I_icon_minitime30/12/2009, 15:22

Porodica Piler već dve noći ne spava zbog pobede Sandre, Darka i Danijela u šou-programu „Ja imam talenat"! Kažu da će trijumf slaviti do Božića, a od osvojenih 100.000 evra kupiće novi stan, muzičke instrumente i ulagaće u školovanje. Ekipa Pressa posetila je Pilerove u njihovom jednosobnom, trošnom stanu u Ivankovačkoj ulici u Beogradu.

Na vratima stana piše „Čestitamo". Čestitku su okačile komšije nakon saznanja da su mladi Pilerovi trijumfovali u takmičenju „Ja imam talenat". Šestočlana porodica Piler kaže da oka nije sklopila, jer ih sve vreme posećuju komšije i prijatelji, a telefon ne prestaje da im zvoni.

- Morao sam da dočekam goste kako dolikuje. Kad od Nove godine počnemo da slavimo, nećemo stati sedam dana - kaže domaćin Stevan Piler, i dodaje da je cela njihova porodica muzička.

- Od čukundede naovamo svi su bili muzičari - kaže najstariji Piler.

Najmlađa Sandra, koja je burno reagovala nakon proglašenja pobednika, kaže da je verovala u uspeh.
Pilerovi:Kupicemo stan! Piler-1
- Osećala sam da ćemo pobediti. Bila sam presrećna i nisam mogla da prestanem da plačem. Iako su me svi tešili, nisam mogla da zaustavim suze - rekla je najmlađa Pilerova.

Majka Nada je zadužena za finansije u kući. Ona tvrdi da će 100.000 evra, koje su njena deca osvojila, potrošiti na najneophodnije.

- Najpre ćemo kupiti stan, zatim kvalitetnije instrumente, a ono što ostane, potrošićemo na muzičko usavršavanje naše dece - kaže Nada.

Braći Darku i Danijelu nikada nije dosta muzike, pa su i tokom posete ekipe Pressa svirali. Obojica pohađaju prvu godinu srednje muzičke škole „Vojislav Vučković". Na zidu sobe okačeno je nekoliko starih violina.
Back to top Go down
https://muzika-forum.forumsc.net
milijana
Muzikalan
milijana


Број порука : 252
Join date : 2009-07-14

Pilerovi:Kupicemo stan! Empty
PostSubject: Re: Pilerovi:Kupicemo stan!   Pilerovi:Kupicemo stan! I_icon_minitime30/12/2009, 21:57

I JA SAMMM BILA PRESRETNAA!!!
ZAPLAKALA SAM OD RADOSTII!!!
Back to top Go down
 
Pilerovi:Kupicemo stan!
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Muzika Forum :: Muzika i poznati :: Music World News-
Jump to: