Muzika Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Muzika Forum

Pop, Rock, Metal, Rap, Folk, Narodno... Sve na jednom mestu :)
 
HomeSearchLatest imagesRegisterLog in

 

 Maja Nikolic prelazi u narodnjake!

Go down 
4 posters
AuthorMessage
ExtazA
Admin
Admin
ExtazA


Број порука : 1225
Join date : 2009-07-13
Age : 31
Локација : Kovin

Maja Nikolic prelazi u narodnjake! Empty
PostSubject: Maja Nikolic prelazi u narodnjake!   Maja Nikolic prelazi u narodnjake! I_icon_minitime29/12/2009, 15:06

Maja Nikolic prelazi u narodnjake! Maja-v

Pop pevačica Maja Nikolić je u više navrata u svojim pesmama koketirala sa elementima narodne i etno muzike, a sada je prelomila i rešila da svoju karijeru prepusti u ruke Saše Popovića i snimi narodnjački album za “Grand”.

- Saša i ja smo se dogovarali još pre „Farme“ da snimim za „Grand“, a kada sam izašla, samo smo sve to utanačili. Album će biti objavljen za dva i po meseca, a kao uvertira za to biće moj duet sa Cakanom „Ciganka sam mala“ u jednoj od „Grandovih“ emisija – rekla je pevačica za dnevni list “Kurir”.

Na “Farmi” dogovorila je duetsku pesmu i sa Milanom Topalovićem Topalkom ali još uvek nije sigurno da li će taj duet biti snimljen. Naime, pevačica kaže da sada sve zavisi od Saše Popovića jer je njemu prepustila vođenje karijere.

Maja priznaje da je srećna što je konačno na slobodi, i da je zadovoljna kako se pokazala na “Farmi”. Iznenađena je koliko je ljudi voli i podržava i sebe doživljava kao nacinalnog heroja. Kako kaže, sve svađe je zaboravila i veruje da će sa svim bivšim ukućanima biti u odličnim odnosima.

- Bila sam na ručku sa Saletom Jovanovićem, a sa Marinom Perazić sam snimala novogodišnju emisiju kod Lee Kiš i onda je ona javno izjavila da nikada nije pričala bljuvotine o meni i zaklela se da takve gadosti nikada nije iznela. Evo, i sa Cakanom ću pevati zajedno, tako da sam im svima oprostila - kaže Maja.
Back to top Go down
https://muzika-forum.forumsc.net
hari_95
Početnik
hari_95


Број порука : 20
Join date : 2009-12-29

Maja Nikolic prelazi u narodnjake! Empty
PostSubject: Re: Maja Nikolic prelazi u narodnjake!   Maja Nikolic prelazi u narodnjake! I_icon_minitime29/12/2009, 15:21

Pa zar ona nije vec narodnjak :D
Back to top Go down
ExtazA
Admin
Admin
ExtazA


Број порука : 1225
Join date : 2009-07-13
Age : 31
Локација : Kovin

Maja Nikolic prelazi u narodnjake! Empty
PostSubject: Re: Maja Nikolic prelazi u narodnjake!   Maja Nikolic prelazi u narodnjake! I_icon_minitime29/12/2009, 16:01

Nije... Ona je pevala zabavnu muziku, i zabavna muzika joj po meni dosta bolje lezi...
Back to top Go down
https://muzika-forum.forumsc.net
**BeeBo.O**
Početnik
**BeeBo.O**


Број порука : 20
Join date : 2009-12-29

Maja Nikolic prelazi u narodnjake! Empty
PostSubject: Re: Maja Nikolic prelazi u narodnjake!   Maja Nikolic prelazi u narodnjake! I_icon_minitime30/12/2009, 00:00

aha al sad isla u farmu te se tamo oseljakala
Back to top Go down
boogeyman
Admin
Admin
boogeyman


Број порука : 1353
Join date : 2009-07-16
Age : 28

Maja Nikolic prelazi u narodnjake! Empty
PostSubject: Re: Maja Nikolic prelazi u narodnjake!   Maja Nikolic prelazi u narodnjake! I_icon_minitime30/12/2009, 00:02

**BeeBo.O** wrote:
aha al sad isla u farmu te se tamo oseljakala
i agree
Back to top Go down
http://folkdown.ace.st/
Sponsored content





Maja Nikolic prelazi u narodnjake! Empty
PostSubject: Re: Maja Nikolic prelazi u narodnjake!   Maja Nikolic prelazi u narodnjake! I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Maja Nikolic prelazi u narodnjake!
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Maja Odzaklijevska
» Maja Odzaklijevska

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
Muzika Forum :: Muzika i poznati :: Music World News-
Jump to: